Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.

Fast stoppad klädsel, lackade ben. Höjd 73 cm, bredd 75 cm, sitthöjd 35 cm.

Ställvis omfattande slitage. Torkad stoppning. Märken. Fläckar.

Auktionen avslutas
6 dagar 22 timmar
180
1 885
204
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
13 jan 17:43
180 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - H6