Anita Snellman

(Finland, 1924-2006)
Anita Snellman
(Finland, 1924-2006)

Vy från Ibiza

Signerad och daterad -57. Olja på duk, 68 x 88 cm.

Ställvis vågig duk. Smärre färgbortfall.

Konstnär

Auktionen avslutas
6 dagar 21 timmar
250
2 618
284
Utropspris
750 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 270 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
14 jan 22:15
250 EUR
14 jan 21:37
50 EUR
14 jan 20:59
30 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - P300