Vitrinskåp, jugend, tidigt 1900-tal.

Ek. Spröjsad vitrindörr. Dekor av inläggningar och svärtade kolonetter. Hyllinredning med belysning. Bredd 42, djup 30, höjd 164 cm.

Smärre slitage Ej komplett. Märken. Fläckar. Ej funktionstestad belysning. Omarbetat. Nyckel finns.

Auktionen avslutas
6 dagar 15 timmar
1 000
97
111
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
23 jan 21:09
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - H147