1690805

Skänkskåp, 1800-talets början

Skänkskåp, 1800-talets början

Delvis bemålat, fasta hyllplan, ca 95x42x175 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fläckar. Färgbortfall. Märken. Renoverad. Omarbetad. Övre dörr låst. Neder dörrs nyckel fast i lås Nyckel finns.

Auktionen avslutas
7 dagar 2 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö