1690915

Vägghängskåp daterat 1847 Skåne

Bemålad trä med initialer MOS och datum 1847, ca 67 x 21 x 76 cm

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Märken. Repor. Slitage. Maskstungen. Delvis bättrad färg Nyckel finns.

Auktionen avslutas
2 minuter 15 sekunder
5 350
518
593
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (13 bud)
23 jan 17:07
5 350 SEK
19 jan 20:33
5 150 SEK
19 jan 20:33
5 000 SEK
19 jan 20:33
4 950 SEK
19 jan 20:33
4 750 SEK
19 jan 9:04
3 400 SEK
19 jan 8:42
3 200 SEK
19 jan 8:42
3 000 SEK
17 jan 10:17
2 737 SEK
17 jan 10:17
2 537 SEK
17 jan 8:37
2 300 SEK
17 jan 8:37
2 100 SEK
16 jan 17:20
1 800 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö