Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Ring, 14K guld med rökkvarts, Hemmo Juhani Reivonen (verksam 1952-1982), Åbo.

Stenens diameter är cirka 18 mm.
Storlek 17/54.
Totalvikt 8,1 g.

Smärre slitage. Otydliga stämplar.

Auktionen avslutas
2 dagar 3 timmar
290
2 975
337
Utropspris
400 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 310 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
27 jan 10:26
290 EUR
27 jan 10:26
270 EUR
26 jan 18:40
250 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - P200