Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Tillander, mockaskedar, 12 st, emalj och förgyllt silver, Helsingfors 1950-1956.

Längd 10 cm. I låda.

Åldersrelaterat slitage.

Auktionen avslutas
5 dagar 20 timmar
520
5 335
604
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 540 EUR. Läs mer.
Budhistorik (16 bud)
30 jan 17:54
520 EUR
30 jan 17:53
500 EUR
30 jan 17:53
490 EUR
30 jan 14:46
470 EUR
30 jan 14:46
450 EUR
30 jan 10:48
420 EUR
30 jan 10:48
400 EUR
30 jan 10:48
400 EUR
30 jan 10:48
370 EUR
30 jan 10:48
350 EUR
30 jan 10:47
320 EUR
30 jan 10:47
300 EUR
30 jan 10:46
270 EUR
30 jan 10:46
250 EUR
30 jan 8:48
180 EUR
29 jan 19:14
100 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - F100