PARTI, 5 delar, silver och nysilver, 1900-talets början.

2 parfymflakonger i slipar glas med silverlock, bl a Tyskland. Parfymflakong i silver. Läppstiftsfodral i silver med spegel och cabuchonslipad röd sten. Portmonnä i nysilver. H 5-13.

Slitage. En flakong saknar propp. Glaset med smärre nagg.

Utropspris
1 200 SEK