GARDINER, 1+2 st, 1900-tal.

GARDINER, 1+2 st, 1900-tal.

En i grovvävd bomull, polykromt blommönster mot grön botten. L c:a 266, b c:a 166. Två med polykroma blommor mot vit botten. L c:a 223, b 113.

Bruksslitage, obet blekta.

Utropspris
800 SEK