MATSERVIS, 82 delar, flintgods, "Japan", Rörstrand.

26 mattallrikar, 17 djupa tallrikar, 23 assietter, 11 uppläggningsfat samt 5 skålar. En udda assiett medföljer.

Slitage, sprickor, missfärgningar, karckelyr, nagg.

Utropspris
3 000 SEK