SKÅP, 1700/1800-tal.

SKÅP, 1700/1800-tal.

Bonat. dekor av solfjädrar. L 105 B 39 H 157. Nyckel finns.

Renoverat. Kompleterat. Slitage.

Utropspris
1 200 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

305. Harald Notini, bordslampa, modell "15238", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm 1930-40-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK