BESTICKSCHATULL, barockstil, 1900-talets första kvartal.

Ek. Svarvade kopplade ben. Fyra lådor. L 67, b 51, h 91. Nyckel finns.

Fläckar på skiva. Bruksslitage. Nyckel finns.

Utropspris
1 500 SEK