Samlarföremål Leksaker
18371
LEKSAKSBILAR, 2 st. Gama samt Tekno. 1950-tal.
Leksaksbilar, 2 st. gama samt tekno. 1950-tal.

Lastbil i litograferad plåt i rött, blått och gult samt metallbil med reklamtext för Kul&Koks.

Smärre slitage. Baklemm till Teknobilen saknas.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
500 SEK