PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina samt Japan, 1700-1900-tal.

1 st gallerfat, diam 21,5.
1 st mugg med öra, h 6.
1 st kopp, h 6.
1 st tekanna, h 14.
1 st skål, Japan, diam 21.

Slitage samt gallerfat med lagningar.

Utropspris
1 500 SEK