SALONGSGRUPP 8 delar, gustaviansk stil 1800-tal.

Förgylld och bronserad. Kannelerade ben. Bandfläta. Soffa L 205, 2 hörnfåtöljer, 2 karmstolar samt 3 stolar.

Slitage. Renoverad. Maskstungen.

Utropspris
15 000 SEK