VASER, ett par, glas, Simon Gate, Orrefors 1930, sign.

Profilerad form med etsad dekor. Gråtonad glasmassa. En sign S. Gate 537 Orrefors 1939 E.R., en sign Gate 537 Orrefors 1930. H 15.

Repor.

Utropspris
4 000 SEK