SALSSKÅP, 1700-tal.

SALSSKÅP, 1700-tal.

Almfanérat mm, bukig nedre front med lådor. Delbar överdel med dörrpar och uppsvängt brutet krön, 2 nycklar. L 132, b 59, h 207.

Smärre sprickor, listskador, bruksslitage.

Utropspris
18 000 SEK