SERVISDELAR, 28 st, porslin, Limoge, tidigt 1900-tal.

6 mattallrikar, 6 assietter, 6 mindre assietter, ovalt uppläggningsfat, terrin med lock, 4 kaffekoppar med fat, kakfat, mindre fat med sockerskål och gräddkanna.

Slitage, enstaka nagg.

Utropspris
1 000 SEK