Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPA, "Simris", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1960-tal.

Kromat och svartlackerat stål. Reglerbar höjd, 118 - 168.

Bruksslitage, repor. Utbytt spännmutter.

Utropspris
1 200 SEK