ARMBANDSUR, 18 st, olika märken, bla Rutina, Herma, Monyco, mest 1970-tal.

Olika armbandsur, 11 st av märker Rutina, 3 st Royal, 3 st Herma, 1 st Monyco. Diam 2-4.

Obegagnade med smärre hanteringsslitage.

Utropspris
1 500 SEK