PARTI KROKAR och GARDINOMFÅNG, 6 st, gulmetall och porslin, 1900-tal.

Ett par krokar i gulmetall med porslin på ändarna, H 17. Ett par och två udda gardinomfång av gulmetall med porslins blommor, L 18.

Slitage. Lösa delar. Ett gardinomfång har en ny skruv istället för en i gulmetall.

Utropspris
500 SEK