SERVISDELAR, 59 st , porslin, "Ostindia" Rörstrand.

Sex assietter.
Såsskål på fat.
Fyra uppläggningsskålar.
Fyra uppläggningsfat.
Två lockkarotter.
Smörterrin.
Åtta mindre tallrikar.
Två gräddsnipor.
Sex koppar med fat.
Sockerskål med lock.
Kanna.
Sex djupa efterrättstallrikar.
Sex djupa tallrikar.
Elva tallrikar.

Slitage. Fem delar med fotringsnagg samt två delar med nagg.

Utropspris
2 000 SEK