Ernest Walbourn

(England, 1872-1927)
Ernest Walbourn
(England, 1872-1927)

ERNEST WALBOURN, olja på duk, 2 st, Sign.

Höstlandskap med älv och björkar, den ena med betande får den andra med kvinna. 61 x 41.

Slitage.

Utropspris
8 000 SEK