ARMBANDSUR, 18 K guld, EHW, Stockholm, 1947. Tot vikt 68 gr.

Urtavlan märkt "International Watch Co Schaffhausen". L 20.

Bruksslitage, repor, skada på urtavla.

Utropspris
8 000 SEK