Överdel med dörrpar med bakomvarande hyllinredning. Uppsvängt krön. Underdel med lådvarv samt snedklaff med bakomvarande lådinredning. L 112, b 62, h 206.
Renoverat. Slitage, underdel med mycket omfattande slitage samt skador och lösa delar.