PARTI KINA, porslin 6 delar. 1700-1900-tal.

3 st tallrikar och fat (diam 13-26), liten röd vas ( h 7,5), figuriner 2 st ben resp porslin 4,5-5 cm.

Slitage, nagg.

Utropspris
1 000 SEK