SILVERBÄGARE, 3 st, silver, Gustaf Folcker Stockholm 1851, Hägglund Helsingfors 1898, ena med silverhaltstämpel.

830 och 813 silver. H 7-9 , totalvikt 190 g.

Bär namngravyrer. Bucklor, slitage

Utropspris
200 EUR