PARTI BESTICK, 81 delar, "Thebe" Gense.

7 matskedar, 10 bordsskedar, 9 matgafflar, 7 matknivar, 6 smörgåsgafflar, 5 smörgåsknivar, 6 fruktknivar, 6 bakelsegafflar, 6 teskedar, 14 kaffeskedar, såsslev, tårtspade, uppläggningsskedar, trancherbestick

Slitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK