Émile André Boisseau

(Frankrike, 1842-1923)
Émile André Boisseau
(Frankrike, 1842-1923)

ÉMILE BOISSEAU, skulptur. Förgyllt brons, sign.

Stående man med plog. H 42.

Smärre skador. Saknar möjligen attribut. Troligen senare patinering.

Utropspris
7 000 SEK