VITRINSKÅP, delvis 1800-tal.

VITRINSKÅP, delvis 1800-tal.

Gråmålat. Tre glasade dörrar. Bakomliggande hyllplan. Nedåt avsmalnande ben. L 90, B 30, H 130.

Slitage. Repor. Delvis kompletterat.

Utropspris
2 000 SEK