MINIATYRVASER, 3 st, stengods, Sven Wejsfeldt Gustavsberg.

Glasyr i beige och brunt. Samtliga med uniksign. Medföljande utställningskatalog signerad av Wejsfeldt. H 5-9,5.

Utropspris
1 500 SEK