Victor Qvistorff

(Sverige, 1883-1953)
Victor Qvistorff
(Sverige, 1883-1953)

OLJEMÅLNINGAR, 3 st, varav 2 st Victor Qvistorff, sign samt dat, 1900-tal

Båt ankrad vid hamn. 15 x 20,5.
Båt vid hus. 14,5 x 20,5.
Figurscen. 12 x 16,5.

Fläckar, gulnad samt repor.

Utropspris
3 000 SEK