SKÅP, sk boullarbete, sent 1800-tal.

Svartlackerat med inläggningar i mässing och sköldpaddsimitation. L 144, b 47, h 130.

Skador. Dekorskador. Borrade hål på skivan. Dörrarna något sneda. Nyckel saknas.

Utropspris
8 000 SEK