VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft.

Valnöt. Svarvad samt skuren dekor. Vitrindörr med bakomliggande hyllinredning. Kulklofötter på frambenen. L 66, b 34,5, h 112.

Slitage, sprickor, lagningar. Fanérskador.

Utropspris
3 000 SEK