BESTICK, 4 olika, silver och emalj, Moskva 1892 resp 1894. Totalvikt ca 150 gram.

Gaffel med kniv och sked med rik emaljdekor i vitt och blått, l 12,5-15,5. Sked med runt skedblad och spiralvridet skaft, polykrom emaljdekor, l 17,5.

Slitage, smärre emaljskador.

Utropspris
2 000 SEK