MEDICINFLASKA I SCHATULL MED TILLBEHÖR, 3 st, Tyskland 1700/1800-tal.

flaska i schatull, l 12, b 6, h 5.
Glasögon i fodral av ben, l 12, b 3.
pastill skärare till apotek, l 20, b 2,5.

Slitage

Utropspris
2 800 SEK