SKÅL MED FAT SAMT SKÅLAR, 2 st, emaljerad metall, Frankrike resp Ryssland, 1800/1900-tal.

Fat på fot med polykrom blomsterdekor. H 13, Diam 28. Skålar på fot 2 st, emaljdekor i svart, vitt och rött. H 4,5.

Slitage. Repor. Emaljskador.

Utropspris
1 200 SEK