Carl Johan Forsberg

(Sverige/Danmark, 1868-1938)
Carl Johan Forsberg
(Sverige/Danmark, 1868-1938)

CARL JOHAN FORSBERG. Akvarell, signerad och daterad Roma XXVII (1927).

"Arcus Titi". 52 x 72.

Knappnålshål i hörnen.

Utropspris
5 000 SEK