Möbler
23233

ARMLÄNSTOL, barockstil, sent 1800-tal.

Ek, svarvade ryggståndare, skuret ryggkrön, svängda armlän. Stoppad ryggbricka och sits.

Slitage, lösa ben och rygg, smärre skador.

Utropspris
800 SEK