"Vill du läsa II". Titelblad Beskow-Sigvald. Ej sign. 20 x 18.
Smärre skada på pappret i övre högra hörnet. Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Familjen Beskow.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK