FILMAFFISCHER, 17 st, 1900-tal.

"Ensling i blåsväder", "Draculas märke", "Döden på Nilen", "Svensk hårdporr med resning: Den K... Familjen!", "Tjuven i Bagdad", "Sverige åt Svenskarna", "I nattens mörker", "Elvis! Elvis", "Bioaffisch", "Africa Express", "Greven av Luxemburg", "Apache", "I Friskaste laget", "Magic", "Love story", "Jagande skräck", "Passageraren i regnet."
69-110x50-70

Slitage, mindre revor.

Utropspris
1 500 SEK