Madeleine Pyk – en samling F769

PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, 1800/1900-tal.

Urnor 2 st, vaser, 2 st samt ljusstake. Urnor samt vaser med dekor i underglasyrblått. Ljusstake med polykrom dekor. H 13-33.

Naggar samt sprickor.

Utropspris
2 000 SEK