12 mattallrikar, 12 förrättsassietter, 12 mindre assietter, 12 djupa tallrikar, 12 tekoppar med fat, 8+1 kaffekoppar med 12 fat, 12 kaffeassietter, sockerskål med lock, gräddkanna, mjölkkanna. Två trasiga kaffekoppar medföljer.
Slitage, enstaka nagg.