PARTI SILVER, 17 delar, Sverige, Norge, USA. 1800-1900-tal. Totalvikt ca 1200 g.

Flaskskylt, Whisky, London, 1949. Ljusstakar ett par, importstämplar 830S, gräddkanna, Stockholm 1876, otydliga stämplar. H 3-20,5, L 4-19, diam 24,5.

Skador, bucklor, fyllningar, gravyrer.

Utropspris
3 000 SEK