TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 delar. 1900-talets första hälft.

Sk grenmöbler i knotig ek, soffa L 150, två fåtöljer samt bord, L 119, B 79, H 70.

Slitage, sprickor.

Utropspris
4 000 SEK