Gunnar Torhamn

(Sverige, 1894-1965)
Gunnar Torhamn
(Sverige, 1894-1965)

GUNNAR TORHAMN, olja på pannå, sign.

"Bröderna". Oramad. 122x92.

Pannån lätt böjd. Repor och färgbortfall. Spikhål i kantena.

Utropspris
3 000 SEK