BESTICKSERVISDELAR, 50 st, sterlingsilver, W & S Sorensen, Danmark, 1900-tal. Vikt 2 180 g.

12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matskedar, 12 tårtgafflar, tårtspade samt serveringssked. Tårtspade samt knivar med blad i rostfritt stål.

Bruksslitage samt smärre anlöpningar. Något böjt skaft på tårtspaden.

Utropspris
5 000 SEK