SKRIN, låghaltigt silver, Tyskland, 1900-tal. Vikt 660 gram.

Dekor av figurscener. Förgyllt invändigt. L 17, b 12, h 8.

Slitage, smärre bucklor.

Utropspris
2 500 SEK