Smycken
243575

HALSBAND, ÖRHÄNGEN samt BROSCH, sterlingsilver med emalj. Design Willy Winaess, David Andersen. 1950-tal.

Löv i vit emalj. L halsband 41. H clips 3. Brosch i form av liljekonvalj. H 8.

Smärre emaljskador.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

238. Tallrikar, fem stycken, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK