SERVISDELAR, 43 st, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

Halvblond. Elva djupa tallrikar. Lockterrin. Såsbåt. Två äggkoppar. Tre uppläggningsfat. Såssnipa. Tio buljongkoppar med fat. 14 tallrikar. Åtta gafflar samt nio knivar medföljer.

Bruksslitage. Tre delar med kantflisor. 14 delar andra sortering. Två delar med fotringsnagg. En del med kantnagg. Två knivar med sprickor samt lagningar. Två extra fat medföljer.

Utropspris
6 000 SEK